Doczepiane włosy clip in – poznaj zalety tego rozwiązania

Doczepiane włosy clip inDoczepiane włosy clip in to prosty sposób na szybką zmianę fryzury lub zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Ta metoda przedłużania i zagęszczania włosów może być przez nas stosowana samodzielnie w domu – nie wymaga zabiegu u fryzjera.

Dzięki odpowiednio dopasowanym dopinkom możemy w znaczący sposób poprawić swój wygląd, a co za tym idzie, również samopoczucie. Warto wiedzieć, czym kierować się, wybierając właściwy dla siebie model.

Zobacz, na czym polega metoda clip in – i sprawdź dopinki dostępne w ofercie naszej firmy Peruki Dorothy

Na czym polega metoda clip in?

Metoda clip in polega na przyczepieniu do własnych włosów pasemek włosów sztucznych – mogą  być one różnej długości, gęstości czy koloru. Do ich przymocowania używamy specjalnych spinek, które są bardzo proste w obsłudze. Gdy będziemy mieli już pewną wprawę, doczepiane włosy na spinki zamocujemy sobie nawet w ciągu kilkunastu minut.

Doczepiane włosy clip in – wybierz naturalne

Doczepiane włosy clip in dostępne są w wersji naturalnej lub syntetycznej. Produkty syntetyczne są tańsze, jednak na tym kończą się zwykle ich zalety.

Eksperci przyznają, że dopinki naturalne są bardziej trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Możemy je dowolnie stylizować, a do tego nie puszą się i nie plączą. Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się wyłącznie peruki, dopinki czy treski z najwyższej jakości naturalnych włosów europejsko-słowiańskich. Włosy pobierane są od zdrowych i młodych kobiet oraz dziewcząt, co zapewnia najlepszą trwałość oraz doskonały efekt wizualny.

Inne metody przedłużania włosów

Warto wiedzieć, że istnieje też wiele innych metod przedłużania włosów. Jeśli chcemy zrobić to samodzielnie, możemy zdecydować się także np. na metodę kanapkową. W tym celu wykorzystujemy pasma włosów przytwierdzone do specjalnej silikonowej, przezroczystej, elastycznej i samoprzylepnej taśmy.

U fryzjera możemy przedłużyć włosy np. metodą keratynową bądź ultradźwiękową.

Doczepiane włosy clip in to świetne rozwiązanie, jeżeli zależy nam na szybkiej i w pełni bezpiecznej zmianie fryzury. Pamiętajmy, że najlepszy efekt zapewnią nam włosy naturalne, najlepiej europejsko-słowiańskie, słynące ze swojej trwałości.