Doczepiane włosy: który rodzaj dopinek warto wybrać?

Doczepiane włosyDoczepiane włosy mogą być prostym i skutecznym rozwiązaniem problemu przerzedzonych włosów. Z ich pomocą stworzymy też atrakcyjną fryzurę na specjalną okazję, czy też po prostu zmienimy swój wizerunek.

Na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów dopinek. Niektóre z nich bez problemu założymy sobie samodzielnie, bez konieczności umówienia wizyty u fryzjera.

Sprawdź, jaki rodzaj doczepek warto wybrać – i zobacz modele dostępne w naszej ofercie.

Doczepiane włosy: u fryzjera lub w domu

Doczepiane włosy możemy przytwierdzić do własnych, aby uzyskać efekt przedłużenia oraz zagęszczenia włosów. To prosty i bezinwazyjny sposób, dzięki któremu szybko i skutecznie zamaskujemy drobne niedoskonałości fryzury. Sprawdzi się również w przypadku rodzinnej uroczystości czy imprezy, kiedy szczególnie zależy nam wyjątkowym wyglądzie.

Ile kosztują doczepiane włosy? – wiele osób zadaje sobie zapewne takie pytanie. Warto jednak wiedzieć, że koszt przedłużenia włosów jest uzależniony od wielu czynników – m.in. od wybranej metody. Możemy bowiem udać się na taki zabieg do fryzjera (dostępna jest np. metoda keratynowa lub ultradźwiękowa), bądź też przeprowadzić go samodzielnie w domu.

Osoby chcące doczepić sobie włosy samodzielnie mogą skorzystać z dopinek clip in, przytwierdzanych za pomocą specjalnych klipsów. Mogą również sięgnąć po włosy na elastycznej, samoprzylepnej taśmie silikonowej.

Dopasuj dopinki do potrzeb

Doczepiane włosy dostępne są w wielu różnych modelach. Aby osiągnąć odpowiedni efekt, należy wybrać sztuczne włosy dobrze dopasowane do naszych własnych, o odpowiedniej fakturze, gęstości itd. W naszej firmie Peruki Dorothy zapewniamy nie tylko szeroki wybór produktów, ale także profesjonalne wsparcie podczas ich dopasowywania do indywidualnych potrzeb.

Jeśli zależy nam na trwałości i jakości, najlepszym rozwiązaniem okażą się dopinki do włosów naturalne. W porównaniu z włosami syntetycznymi wykazują się lepszą odpornością na zniszczenia. Są też bardziej komfortowe podczas użytkowania oraz łatwiejsze w pielęgnacji.

Doczepiane włosy sprawdzą się zarówno w przypadku sporadycznych wyjść, jak też na co dzień, w pracy czy w domu. Jeżeli zamierzamy używać ich często, warto będzie postawić na wysokiej jakości produkty wykonane z włosów naturalnych.