Dopinki do włosów naturalne – dlaczego warto je wybrać?

Dopinki do włosów naturalneDopinki do włosów naturalne to połączenie łatwego sposobu przedłużania włosów z wysoką jakością, jaką gwarantują naturalne włosy.

To dobry wybór, jeśli zależy nam na wysokiej trwałości produktu oraz jego atrakcyjnym wyglądzie. Decydując się na takie dopinki, możemy też dowolnie stylizować sztuczne włosy – kręcić je, czesać lub farbować.

Dopinki mogą być mocowane do naszych własnych włosów na różne sposoby – poznaj najważniejsze z nich. Zobacz też, dlaczego warto wybierać peruki, uzupełnienia i doczepki wykonane z włosów naturalnych.

Sposoby przedłużania włosów – poznaj najważniejsze

Dzięki różnego rodzaju dopinkom możliwe jest stosunkowo szybkie przedłużenie i zagęszczenie włosów. Jeśli chodzi o doczepiane włosy, cena w dużej mierze zależy od wybranej metody wykonania zabiegu.

W profesjonalnym salonie fryzjerskim przeprowadzane jest na przykład przedłużanie metodą keratynową. Podczas takiego zabiegu nasze własne włosy zgrzewane są na ciepło za pomocą keratyny ze sztucznymi pasmami. W salonach możemy też skorzystać np. z nowoczesnej metody ultradźwiękowej.

Istnieje jednak kilka prostych metod, dzięki którym możemy samodzielnie przedłużyć włosy w domowym zaciszu. Jedną z nich jest metoda kanapkowa – wykorzystuje się do niej pasma umieszczone na specjalnej silikonowej taśmie. Przekładamy je na zmianę z pasmami własnych włosów; stąd wzięła się ta nieco zagadkowa nazwa. Samodzielnie możemy założyć sobie także naturalne włosy clip in – są one mocowane za pomocą niewielkich klipsów.

Dopinki do włosów naturalne – zalety

Dopinki do włosów naturalne mają wiele zalet: przede wszystkim są o wiele bardziej trwałe niż te wykonane z włosów syntetycznych. Na ich korzyść przemawia też fakt, że nie plączą się i nie puszą, wyglądają także o wiele bardziej atrakcyjnie.

W naszej firmie posiadamy szeroki wybór dopinek oraz innych produktów (np. peruki i tupety) – wszystkie wykonane są z najwyższej jakości naturalnych włosów europejsko-słowiańskich. Zapewniamy także pełne wsparcie podczas wyboru i dopasowywania produktów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby oraz do kontaktu telefonicznego i mailowego (skontaktuj się z nami).

Dopinki do włosów naturalne to świetne rozwiązanie, jeśli zależy nam na komforcie oraz doskonałej jakości. Pamiętajmy o tym, aby były one dopasowane do barwy, gęstości oraz struktury naszych własnych włosów.