Dopinki naturalne: poznaj zalety tego rozwiązania

Dopinki naturalneDopinki naturalne to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość, komfort oraz estetykę. Dzięki nim szybko i w prosty sposób przedłużymy oraz zagęścimy włosy. Ukryjemy także pewne braki w naszym owłosieniu.

Istnieją różne metody przedłużania włosów za pomocą dopinek. Warto wiedzieć, że wielu przypadkach włosy możemy przedłużyć samodzielnie, we własnym domu.

Zobacz, jak wybrać sposób dopasowany do swoich potrzeb – i sprawdź dopinki naturalne dostępne w naszej ofercie.

Jak samodzielnie przedłużyć włosy?

Istnieje wiele sposobów na przedłużenie i zagęszczenie włosów – część z nich możemy wykorzystać do samodzielnego wykonania takiego zabiegu. Popularnym rozwiązaniem są tutaj tzw. dopinki clip in, czyli pasma sztucznych włosów, które za pomocą specjalnych klipsów przytwierdzamy do naszych własnych pasemek. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut, chociaż oczywiście za pierwszym razem może być nieco bardziej kłopotliwy i zająć nam więcej czasu.

Kolejnym sposobem na samodzielne przedłużenie włosów jest tzw. metoda kanapkowa. W tym przypadku potrzebne nam będą włosy na silikonowej, elastycznej, przezroczystej i samoprzylepnej taśmie. Nazwa wzięła się stąd, że pasemka własnych i sztucznych włosów przekładamy ze sobą na zmianę, jak przy robieniu kanapki. To kolejny nieskomplikowany, bezinwazyjny i dający satysfakcjonujący efekt sposób.

Dopinki naturalne czy syntetyczne?

Dopinki naturalne mają dużą przewagę nad syntetycznymi – przyznaje to wielu ekspertów. Dlaczego tak się dzieje? Otóż dopinki do włosów naturalne wyróżniają się znacznie wyższą trwałością i odpornością na zniszczenia. Poza tym lepiej się układają, nie plączą się i nie puszą. Kolejnym plusem jest możliwość dowolnego stylizowania naturalnych włosów: możemy je kręcić, farbować, czesać itd.

Dlatego nasza firma Peruki Dorothy w swojej bogatej ofercie posiada produkty wykonane z włosów naturalnych, europejsko-słowiańskich. Pochodzą one od młodych i zdrowych kobiet oraz dziewcząt, co dodatkowo gwarantuje najwyższą jakość. Proponujemy naszym klientom szeroki wybór dopinek, ale również peruk oraz tupetów: dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci.

Dopinki naturalne w prosty i bezpieczny sposób uczynią naszą fryzurę bardziej atrakcyjną i poprawią nasze samopoczucie. Możemy liczyć także na ich trwałość oraz bezproblemowe użytkowanie.