Ile kosztują doczepiane włosy? Zobacz, od czego to zależy!

Ile kosztują doczepiane włosyIle kosztują doczepiane włosy? Trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie. Musimy bowiem zdawać sobie sprawę, że koszt tzw. dopinek uzależniony jest od wielu różnych czynników.

Warto pamiętać, że cena – choć istotna – nie powinna być jedynym decydującym czynnikiem przy wyborze sztucznych włosów. Nie możemy zapominać o jakości, ponieważ to właśnie ona gwarantuje nam komfort i dobre samopoczucie.

Sprawdź, od czego zależeć może koszt doczepianych włosów – i zobacz modele dostępne w naszej ofercie

Ile kosztują doczepiane włosy? Zależy od metody

Istnieją różne metody przedłużania włosów lub ich zagęszczania. Niektóre z nich możemy zastosować samodzielnie we własnym domu, inne realizowane są jedynie w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Od tego, jaką wybierzemy, w dużej mierze zależeć będzie cena zabiegu. Sama metoda związana jest ściśle ze sposobem mocowania sztucznych włosów do naszych własnych – zabiegi przeprowadzane w salonach są bardziej skomplikowane i wymagają nieraz użycia specjalistycznych urządzeń.

W salonach możemy skorzystać m.in. z metody keratynowej – polega ona na zgrzewaniu ze sobą na ciepło, za pomocą keratyny, pasemek sztucznych i własnych włosów. Jednym z najbardziej nowoczesnych sposobów przedłużania włosów jest metoda ultradźwiękowa.

Na własną rękę możemy przedłużyć lub zagęścić włosy korzystając z doczepek clip in – dzięki specjalnym klipsom szybko i bez problemu uporamy się z tym zadaniem. Innym rozwiązaniem jest metoda kanapkowa, podczas której korzystamy ze sztucznych włosów zamocowanych na specjalnej silikonowej taśmie.

Włosy naturalne czy syntetyczne?

Zastanawiasz się, ile kosztują doczepiane włosy? Musisz najpierw określić, na jaki ich rodzaj się zdecydujesz. Do wyboru mamy włosy naturalne lub syntetyczne. W przypadku sporadycznego używania doczepek, możemy wybrać tańsze włosy syntetyczne – jednak jeśli nosimy dopinki na co dzień, znacznie lepiej sprawdzą się te wykonane z włosów naturalnych. Dlaczego?

Eksperci przyznają, że włosy naturalne są bardziej trwałe, nie puszą się i nie plączą. Okazują się zatem nie tylko atrakcyjniejsze wizualnie, ale też o wiele bardziej komfortowe i praktyczne. Co więcej, można je dowolnie stylizować. W naszej firmie Peruki Dorothy oferujemy klientom szeroki wybór dopinek, peruk i tupetów, do których wykonania wykorzystano najwyższej jakości naturalne włosy słowiańskie. Proponujemy też pełne wsparcie podczas wyboru i dopasowywania produktu.

Chcesz wiedzieć, ile kosztują doczepiane włosy? Zastanów się najpierw, jaki rodzaj dopinek wybierzesz, a także – na jaką metodę przedłużania się zdecydujesz.