Ile kosztuje doczepianie włosów – poznaj różne metody

Ile kosztuje doczepianie włosówIle kosztuje doczepianie włosów? To pytanie nurtuje zapewne wszystkie osoby planujące poprawienie swojej fryzury poprzez doczepienie sobie sztucznych pasemek. Tymczasem trudno na nie odpowiedzieć – cena zabiegu zależy bowiem od wielu czynników.

Decydujący wpływ na kosz przedłużenia i zagęszczenia włosów ma m.in. wybrana metoda. Nie bez znaczenia jest także rodzaj dopinek, na jakie się zdecydujemy.

Zobacz, co wpływa na cenę zabiegu i poznaj różne metody przedłużania włosów.

Ile kosztuje doczepianie włosów? Zależy od dopinek

Zastanawiasz się, ile kosztuje doczepianie włosów? Aby poznać chociażby przybliżoną cenę, najpierw musisz odpowiedzieć sobie na kilka pytań – dotyczących indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wybierając sztuczne włosy, możemy zdecydować się na zakup produktów z włosów naturalnych bądź syntetycznych.

W naszej firmie Peruki Dorothy oferujemy jedynie peruki, treski, dopinki czy tupety wykonane z naturalnych włosów europejsko-słowiańskich (sprawdź naszą ofertę). Produkty z włosów naturalnych wyróżniają się wyjątkową trwałością i estetyką; włosy nie plączą się i nie puszą, można je też dowolnie stylizować.

Jeżeli chodzi o cenę, tańsze są zazwyczaj produkty z włosów syntetycznych; musimy jednak pamiętać, że nie będą one tak trwałe i dobre jakościowo, co może oznaczać krótki czas użytkowania i szybką konieczność zakupu nowych doczepek.

Jakie metody możemy wybrać?

To, ile kosztuje doczepianie włosów, zależy także od wybranej metody. Wiele z nich możemy zastosować samodzielnie w domu, przez co unikamy kosztów związanych m.in. z opłaceniem pracy fryzjera. Na własną rękę możemy doczepić sobie włosy przytwierdzane specjalnymi klipsami, a także włosy na taśmie silikonowej. Choć za pierwszym razem czynność ta może wydać się nam skomplikowana, to zajmuje ona zaledwie ok. kilkunastu minut.

Jeżeli jednak zdecydujemy się na wizytę w salonie fryzjerskim, możemy skorzystać np. z popularnej metody keratynowej – nasze własne pasma są wówczas zgrzewane na ciepło ze sztucznymi. Innym, bardzo innowacyjnym sposobem przedłużania włosów, jest tzw. metoda ultradźwiękowa.

Ile kosztuje doczepianie włosów? Odpowiedź na to pytanie zależy m.in. od wybranej metody przedłużania oraz od tego, czy zdecydowaliśmy się na produkt z włosów naturalnych czy syntetycznych.