Ile kosztuje przedłużenie włosów: od czego zależy cena?

Ile kosztuje przedłużenie włosówIle kosztuje przedłużenie włosów – to pytanie zadają sobie zapewne wszystkie osoby myślące o takim zabiegu. Tymczasem trudno znaleźć na nie jednoznaczną odpowiedź. Cena uzależniona jest bowiem od wielu różnych czynników.

Istnieją liczne metody przedłużania włosów – to właśnie od wyboru jednej z nich w dużej mierze zależy koszt całej “operacji”. Na cenę ma także wpływ wybór rodzaju sztucznych pasemek. Możemy bowiem wybierać pomiędzy dopinkami wykonanymi z naturalnych bądź z syntetycznych włosów.

Sprawdź, od czego zależy koszt przedłużania włosów – i zobacz dopinki dostępne w naszej ofercie

Ile kosztuje przedłużenie włosów? To zależy od metody

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje przedłużenie włosów, najpierw musisz określić dokładnie, z jakiej metody skorzystasz. Do wyboru jest ich kilka – dopiero wiedząc, na którą się zdecydujemy, możemy spróbować określić konkretny przedział cenowy. Jakie są najpopularniejsze metody?

Dużym powodzeniem cieszą się tzw. dopinki clip-in. Są to różnej szerokości i długości pasma włosów, które przytwierdzamy do własnych włosów za pomocą specjalnych klipsów. Jest to proste zadanie, które każdy wykonać może samodzielnie, w krótkim czasie – cena dopinek również jest przystępna.

Możemy też zdecydować się na przedłużenie włosów metodą keratynową. W tej sytuacji sztuczne pasma są zgrzewane z naszymi własnymi – na ciepło, z wykorzystaniem keratyny.

Dopinki możemy również przymocować za pomocą specjalnych miniaturowych obrączek, a nawet… metodą ultradźwiękową!

Postaw na włosy naturalne

Jeżeli chodzi o doczepiane włosy, cena uzależniona jest nie tylko od wybranej metody ich przymocowania do naszych własnych, ale też od tego, jakiej jakości są same pasma.

Do wyboru mamy dopinki wytworzone z włosów naturalnych, lub też te powstające z włosów syntetycznych. Eksperci zgodnie uznają włosy naturalne za najlepszy materiał – ze względu na ich trwałość, łatwość użytkowania i pielęgnacji, a także piękny wygląd. Dlatego w firmie Peruki Dorothy proponujemy naszym klientom produkty z najwyższej jakości naturalnych włosów europejsko-słowiańskich, pochodzące od młodych i zdrowych kobiet oraz dziewcząt.

Zastanawiasz się, ile kosztuje przedłużenie włosów? Wybierz najpierw metodę przedłużania, a następnie zdecyduj się na produkt z włosów naturalnych bądź syntetycznych – wówczas łatwiej będzie znaleźć konkretny przedział cenowy.