Naturalne włosy clip in – dlaczego warto je wybrać?

Naturalne włosy clip in

Zdjęcie dzięki uprzejmości Maegan Tintari (licencja)

Naturalne włosy clip in to rozwiązanie, które pomoże nam w prosty sposób uzyskać piękną, naturalnie wyglądającą nową fryzurę. 

Zagęszczanie włosów za pomocą dopinek cieszy się dużą popularnością. Jednymi z najłatwiejszych w użyciu są dopinki clip in, czyli pasma przyczepiane do naszych własnych włosów za pomocą specjalnych klipsów. Taki zabieg możemy wykonać samodzielnie, zaledwie w kilkanaście minut.

Zobacz, dlaczego warto wybrać dopinki z włosów naturalnych i sprawdź ofertę naszej firmy Peruki Dorothy.

Dopinki – prosty sposób na zmianę fryzury

Odrastanie włosów (np. po chorobie) to proces długotrwały i niestety nie zawsze przynoszący oczekiwane efekty. W przypadku osób pragnących zagęścić włosy w nieinwazyjny sposób, lub też ukryć pewne niedoskonałości, dopinki okazują się świetnym rozwiązaniem.

Doczepki sprawdzą się doskonale także u osób niemających większych problemów ze zdrowiem włosów, ale pragnących zmienić w prosty sposób fryzurę, przedłużyć włosy itd.

Istnieje wiele sposobów zagęszczania i przedłużania włosów. Sztuczne pasma mogą być mocowane na naszych własnych np. metodą keratynową, ultradźwiękową, czy też przy użyciu miniaturowych obrączek. Dużą popularnością cieszą się dopinki clip in, które każdy bez większego problemu może sobie samodzielnie założyć.

Naturalne włosy clip in – najważniejsze zalety

Kupując doczepki, do wyboru mamy naturalne włosy clip in bądź produkty wykonane z włosów syntetycznych. Eksperci zgodnie polecają doczepki z włosów naturalnych – dlaczego?

Okazuje się, że takie produkty mają naprawdę wiele zalet. Przede wszystkim wyróżniają się dużą trwałością i odpornością na zniszczenia. Co więcej, nie plączą się i nie puszą, są komfortowe w użytkowaniu. Mają też piękny, zbliżony do naturalnego wygląd. Dla wielu osób zaletą jest fakt, że takie włosy można dowolnie stylizować np. kręcić czy farbować. W przypadku włosów syntetycznych nie jest to możliwe, są one także mniej trwałe – ich główną zaletą jest niższa cena.

W naszej firmie Peruki Dorothy stawiamy na najwyższą jakość, dlatego nasze produkty powstają wyłącznie z włosów naturalnych, europejsko-słowiańskich. Zapraszamy do naszej siedziby oraz do kontaktu telefonicznego – pomożemy w dobrze produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Naturalne włosy clip in pozwolą nam w szybki sposób zmienić fryzurę bądź zamaskować niedoskonałości naszych własnych włosów. Warto postawić na produkty wysokiej jakości, które zapewnią atrakcyjny wygląd oraz komfort użytkowania.