Naturalne włosy doczepiane i peruki: dlaczego warto?

Naturalne włosy doczepianeNaturalne włosy doczepiane, czy też peruki i inne uzupełnienia wykonane z włosów naturalnych, to prosty sposób na wyczarowanie nowej fryzury, w której będziemy czuć się komfortowo. 

W przeciwieństwie do tańszych włosów syntetycznych, wyróżniają się one wysoką trwałością i odpornością na zniszczenia. Posiadają jednak także wiele innych zalet. Szeroki wybór produktów dostępnych na rynku sprawia, że bez problemu znajdziemy model dopasowany do naszych potrzeb.

Zobacz, dlaczego warto wybierać produkty z włosów naturalnych – i sprawdź uzupełnienia dostępne w ofercie Peruki Dorothy.

Naturalne włosy doczepiane: czym się wyróżniają?

Niezależnie od tego, czy planujemy zakup peruki, czy też różnego rodzaju dopinek, zawsze czeka nas podjęcie tej decyzji: włosy naturalne czy syntetyczne?

Produkty z włosów syntetycznych mają jedną niezaprzeczalną zaletę: są po prostu tańsze. Nie wyróżniają się jednak zbytnią trwałością, dlatego sprawdzą się głównie w przypadku osób, które będą z nich korzystać sporadycznie.

Jeśli chcemy używać peruki czy dopinek częściej, warto postawić na włosy naturalne. Doczepiane włosy naturalne cechują się przede wszystkim doskonałą trwałością, są też odporne na zniszczenia. Dużą zaletą jest komfort ich użytkowania i łatwość pielęgnacji – wykonane z nich produkty nie plączą się i nie puszą, możemy je też dowolnie stylizować.

Jeśli więc chodzi o doczepiane włosy, cena nie powinna być jedynym czynnikiem decydującym – warto pamiętać o tym, że mało trwały produkt szybko się zużyje i będziemy wówczas zmuszeni do kolejnych zakupów.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Naturalne włosy doczepiane to dobry wybór, jeśli zależy nam na jakości. Warto wiedzieć, że pośród włosów naturalnych najlepszą renomą cieszą się włosy europejsko-słowiańskie. Wykonane z nich produkty znajdują się w naszej firmie Peruki Dorothy – korzystamy z włosów pochodzących od młodych i zdrowych dziewcząt oraz kobiet.

Jeśli chcemy cieszyć się zakupem długo, pamiętajmy też o jego właściwej i regularnej pielęgnacji. W dobrej perukarni można otrzymać wskazówki odnośnie dbania o konkretny model. W naszej firmie również udzielamy takich porad – zapraszamy na konsultacje lub do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Naturalne włosy doczepiane oraz inne rodzaje uzupełnień z włosów naturalnych to gwarancja satysfakcji i długiego użytkowania produktu. Pamiętajmy o tym, by takie uzupełnienia i dopinki pielęgnować w odpowiedni sposób – poradą służy nam obsługa dobrych perukarni.