Przedłużanie włosów, Gdańsk: poznaj dostępne metody

Przedłużanie włosów GdańskPrzedłużanie włosów, Gdańsk – wpisując tego typu frazę w wyszukiwarkę internetową, szybko znajdziemy dane salonów fryzjerskich, które wykonują taki zabieg. Warto jednak wiedzieć, że istnieją też metody przedłużania włosów, które nie wymagają wizyty u fryzjera.

Dzięki przedłużaniu i zagęszczaniu włosów możemy zamaskować niedoskonałości swojej fryzury i zyskać pewność siebie. To także prosty sposób na sprawdzenie, czy będzie nam dobrze w dłuższych włosach.

Zobacz, na czym polega przedłużanie włosów – i poznaj dostępne metody.

Przedłużanie włosów Gdańsk: gdzie szukać wsparcia?

Wpisując w wyszukiwarkę np. “przedłużanie włosów Gdańsk”, szybko otrzymamy dane adresowe wielu salonów fryzjerskich w naszej okolicy. Możemy w nich skorzystać z różnych dostępnych metod.

Jedną z najbardziej popularnych, jeśli chodzi o przedłużanie i zagęszczanie włosów, jest metoda keratynowa. W tym przypadku pasma naszych własnych włosów są łączone z pasmami sztucznych włosów za pomocą keratyny – zgrzewa się je na ciepło. Metoda ta jest bezpieczna, mało inwazyjna, a do tego stosunkowo trwała.

Innym rozwiązaniem jest np. skorzystanie z nowoczesnej metody ultradźwiękowej; musimy jednak liczyć się wtedy z wyższymi kosztami takiego zabiegu.

Warto wiedzieć, że nawet decydując się na samodzielne przedłużanie włosów, możemy potrzebować wsparcia – m.in. podczas wyboru odpowiednich dopinek. W naszej firmie Peruki Dorothy oferujemy profesjonalną pomoc podczas wyboru doczepek (wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości włosów naturalnych), a także służymy radą w zakresie ich użytkowania i pielęgnacji (skontaktuj się z nami).

Samodzielne przedłużanie włosów

Nie ma konieczności, by udawać się na zabieg do salonu fryzjerskiego – możemy także zdecydować się na samodzielne przedłużanie włosów, w czym pomogą nam treski oraz inne dopinki.

W tym przypadku często korzysta się z metody clip in – pasma sztucznych włosów doczepiamy do własnych za pomocą specjalnych klipsów. Kolejną opcją jest tzw. metoda kanapkowa – pasma sztuczne i własne przekładamy na zmianę, niczym kolejne składniki przy tworzeniu kanapki. W metodzie kanapkowej wykorzystuje się włosy przymocowane do specjalnej elastycznej, przezroczystej i samoprzylepnej taśmy.

“Przedłużanie włosów Gdańsk” – wpisanie podobnej frazy w wyszukiwarkę może być pierwszym krokiem do zmiany naszej fryzury. Warto jednak pamiętać również o tych metodach przedłużania włosów, które pozwolą nam na zmianę wizerunku na własną rękę, w domowym zaciszu.