Przedłużanie włosów, Katowice – poznaj dostępne metody

Przedłużanie włosów Katowice„Przedłużanie włosów, Katowice” – wiele tego rodzaju ogłoszeń możemy znaleźć w internecie czy prasie. Nic dziwnego; coraz więcej osób decyduje się na to,  by w ten prosty sposób poprawić swój wygląd oraz samopoczucie.

Istnieje wiele różnych metod przedłużania i zagęszczania włosów. Czasami konieczne będzie udanie się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, niekiedy jednak możemy przedłużyć włosy samodzielnie, w domowym zaciszu.

Warto wówczas wyposażyć się w wysokiej jakości treski i dopinki (sprawdź ofertę Peruki Dorothy). Jak wybrać odpowiedni produkt? Poniżej kilka wskazówek.

Przedłużanie włosów, Katowice: na co zwrócić uwagę?

Wpisujesz w wyszukiwarkę przedłużanie włosów Katowice, ale nie wiesz, jak wybrać spośród dziesiątek dostępnych ofert? Zastanów się, co jest dla ciebie najbardziej istotne.

Nie ulega wątpliwości, że wybierając treski czy dopinki, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Eksperci zgodnie twierdzą, że najwyższą jakością wyróżniają się produkty z włosów naturalnych. Są one najbardziej trwałe i odporne na zniszczenia, a do tego łatwe w pielęgnacji i komfortowe w noszeniu.

Dlatego w naszej firmie Peruki Dorothy oferujemy klientom peruki, treski i dopinki wykonane z najwyższej jakości naturalnych włosów europejsko-słowiańskich. Gwarantujemy też kompleksowe i profesjonalne wsparcie podczas wyboru konkretnego modelu.

Metody przedłużania włosów

Warto poznać kilka najpopularniejszych metod przedłużania włosów, aby móc wybrać tę najodpowiedniejszą dla siebie. W salonie fryzjerskim możemy przedłużyć włosy np. metodą keratynową lub nowoczesną metodą ultradźwiękową.

Nie musimy jednak udawać się do fryzjera – zabieg bez problemu przeprowadzimy samodzielnie. Do wyboru mamy kilka opcji np. włosy clip in naturalne. W tym przypadku pasma sztucznych włosów przypinamy do własnych za pomocą specjalnych klipsów. Możemy sięgnąć też po włosy na taśmie – jest ona przezroczysta, elastyczna i samoprzylepna. Tutaj pasma własnych włosów przekładamy na zmianę ze sztucznymi, dlatego metoda ta nosi nazwą „kanapkowej”.

Przedłużanie włosów, Katowice – jeżeli szukasz takiej usługi, zatroszcz się najpierw o dobrej jakości treski lub dopinki. Pamiętajmy, że z pomocą świetnych jakościowo produktów nawet samodzielnie wyczarujemy wymarzoną fryzurę.