Przedłużanie włosów, Rzeszów: jaką metodę wybrać?

Przedłużanie włosów RzeszówPrzedłużanie włosów Rzeszów – kiedy wpiszemy taką frazę w wyszukiwarkę, szybko otrzymamy dane wielu salonów fryzjerskich w naszej okolicy. To jednak dopiero pierwszy krok do tego, by cieszyć się długimi, gęstymi włosami. Musimy zwrócić uwagę na jakość tresek czy dopinek, które zostaną użyte do przedłużenia włosów.

Możemy także zdecydować się na zagęszczanie włosów we własnym zakresie, w domowym zaciszu. Niezbędne wówczas okażą się odpowiednie dopinki do włosów.

Zobacz, jaką metodę wybrać dla siebie – i czym kierować się podczas dopasowywania dopinek.

Przedłużanie włosów, Rzeszów – metody dostępne w salonie

Wpisując w wyszukiwarkę np. “przedłużanie włosów Rzeszów”, szybko uzyskamy potrzebne dane teleadresowe różnych salonów fryzjerskich działających w naszej okolicy. Warto jednak dokładnie sprawdzić, jakiego rodzaju sztuczne włosy używane są do zabiegu przedłużania.

Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się treski i dopinki wykonane z włosów naturalnych – wyróżniają się świetną trwałością, komfortem noszenia oraz świeżym, naturalnym wyglądem. 

Możemy skorzystać z kilku różnych metod. Jedną z najczęściej wybieranych jest metoda keratynowa. Podczas takiego zabiegu pasma naszych własnych włosów zgrzewane są na ciepło ze sztucznymi pasmami, które mogą mieć różną długość i szerokość. Innym sposobem jest łączenie własnych i sztucznych pasemek za pomocą specjalnych mikroringów. Osoby ceniące sobie nowoczesne technologie mogą być zainteresowane innowacyjną metodą ultradźwiękową.

Samodzielne przedłużanie włosów

Nie musimy udawać się do fryzjera, aby przedłużyć i zagęścić sobie włosy. Równie dobrze możemy przeprowadzić taki zabieg samodzielnie, w domowym zaciszu. Wymaga to pewnej wprawy, jednak gdy już raz opanujemy tę czynność, zajmować nam będzie nie więcej niż kilkanaście minut. Do wyboru mamy np. doczepiane włosy clip in lub metodę kanapkową.

Pamiętajmy, by zawsze wybierać treski i dopinki wykonane z naturalnych włosów. Szeroki wybór takich produktów znajdziecie w ofercie naszej firmy Peruki Dorothy. Wiemy, jak trudne bywa dopasowanie doczepek do barwy i struktury własnych włosów, a także do konkretnego typu urody – dlatego zapraszamy na profesjonalne konsultacje w placówkach w różnych miastach (skontaktuj się z nami).

“Przedłużanie włosów Rzeszów” – jeśli szukasz takiej usługi, sprawdź oferty pobliskich salonów fryzjerskich. Pamiętaj jednak o tym, że podstawą udanego zabiegu są wysokiej jakości dopinki i treski.