Sztuczne włosy, czyli jak wybrać perukę lub dopinki

Sztuczne włosySztuczne włosy okazują się nieocenioną pomocą w wielu sytuacjach. Problemy zdrowotne, długotrwały stres, uwarunkowania genetyczne… Przyczyn nadmiernej utraty włosów jest bardzo wiele – dzięki perukom czy dopinkom możemy zyskać komfort i pewność siebie.

Podstawą sukcesu jest jednak w tym przypadku wybór odpowiedniego produktu – wysokiej jakości, dopasowanego do naszych własnych włosów.

Zobacz, na co zwrócić uwagę wybierając sztuczne włosy i sprawdź naszą ofertę: peruki, treski i tupety z naturalnych, europejsko-słowiańskich włosów. 

Sztuczne włosy – dostępne produkty

Sztuczne włosy wielu osobom kojarzą się jedynie z zakładanymi na całą skórę głowy perukami. Rzeczywiście, peruki całościowe stanowią dużą część wyposażenia sklepów perukarskich. Znajdziemy w nich jednak także peruki częściowe, pozwalające zamaskować łysinę tupety, czy też różnego rodzaju dopinane pasma.

Treski i dopinki sprawdzają się nie tylko w przypadku osób ze znacznym przerzedzeniem włosów, ale też wtedy, kiedy chcemy szybko wyczarować sobie atrakcyjną fryzurę. Zagęszczanie włosów z wykorzystaniem dopinek pozwala w bezinwazyjny sposób stworzyć wymarzony przez nas efekt. Jest też dobrą metodą, by zamaskować zniszczone włosy – równolegle możemy stosować szampon na porost włosów lub inne tego typu preparaty.

Postaw na włosy naturalne

Sztuczne włosy to określenie oznaczające włosy doczepiane do naszych własnych. Warto pamiętać, że produkty takie – np. peruki i dopinki – mogą być wykonane z syntetycznych bądź naturalnych ludzkich włosów.

Zdecydowanie lepiej sprawdzają się włosy naturalne, które lepiej się układają, są łatwiejsze w pielęgnacji i bardziej wytrzymałe. W naszej firmie proponujemy klientom tylko peruki z wysokiej jakości europejsko-słowiańskich włosów naturalnych: ich trwałość wynosi nawet do pięciu lat! Wiemy, jak ważny jest dobór właściwego koloru, a także struktury i gęstości sztucznych włosów – dlatego prowadzimy profesjonalne konsultacje i dokładnie analizujemy potrzeby każdego klienta.

Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając sztuczne włosy? Z pewnością na to, czy nie plączą się i nie sprawiają problemów na co dzień. Warto decydując się na zakup konkretnego produktu dowiedzieć się dokładnie, jaki sposób pielęgnacji pozwoli zachować go długo w jak najlepszym stanie. W naszej firmie Peruki Dorothy proponujemy też korzystanie z infolinii, za pośrednictwem której udzielamy porad dotyczących pielęgnacji.

Sztuczne włosy pomogą każdej osobie zmagającej się z nadmiernym wypadaniem włosów odzyskać pewność siebie i znowu cieszyć się życiem. Pamiętajmy, że warto wybrać świetne jakościowo włosy naturalne, a po zakupie pielęgnować je według wskazówek producenta.