Treski do włosów, czyli sposób na gęste i lśniące włosy

Treski do włosówTreski do włosów to różnej długości i barwy pasma, które za pomocą różnych metod możemy przytwierdzać do swoich własnych włosów. Dużą popularnością cieszą się na przykład łatwe w użytkowaniu treski w postaci doczepianych kucyków. 

Naturalne włosy doczepiane to szybki, prosty i mało inwazyjny sposób na zagęszczenie i przedłużenie włosów. Dzięki nim nasza fryzura w mgnieniu oka zyska nowy, zdrowy wygląd.

Zobacz, czym kierować się podczas wybierania tresek i innych dopinek.

Treski do włosów: kiedy warto po nie sięgnąć?

Treski do włosów okazują się niezwykle przydatne w wielu różnych życiowych sytuacjach.

Często sięgają po nie osoby cierpiące z powodu nadmiernego wypadania włosów. Przypadłość ta może być spowodowana różnorodnymi czynnikami – zaczynając od przejściowych kłopotów wynikających ze stresu i przemęczenia, poprzez choroby skóry głowy, aż do poważnych chorób np. nowotworowych. Dzięki treskom możemy ukryć braki w naszym owłosieniu, a tym samym poprawić swój wygląd i zwiększyć pewność siebie. Warto zwrócić przy tym uwagę, że korzystanie z tresek i innych dopinek jest o wiele łatwiejsze niż np. wszczepianie włosów.

Po treski możemy sięgnąć również wtedy, kiedy po prostu chcemy poeksperymentować z nową fryzurą. To bezpieczne rozwiązanie, bo w razie potrzeby możemy bez problemu wrócić do poprzedniej wersji. Treski sprawdzą się świetnie także wtedy, kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo dobrze – dzięki nim włosy stają się gęste, lśniące, zdrowe i po prostu piękne.

Jakie treski wybrać?

Do wyboru mamy treski wykonane z naturalnych lub syntetycznych włosów. W przypadku częstego użytkowania zdecydowanie lepsze będą produkty z włosów naturalnych, najlepiej europejsko-słowiańskich (dostępne np. w ofercie naszej firmy Peruki Dorothy). Ich zaletą jest nie tylko wyjątkowa wytrzymałość, ale też komfort noszenia czy bardziej atrakcyjny wygląd.

Na rynku znajdziemy treski przyczepiane do naszych włosów na różne sposoby. Do najpopularniejszych należy metoda clip in, czyli przyczepianie pasemek za pomocą specjalnych klipsów. Możemy też wybrać metodę kanapkową, w której przypadku sztuczne włosy zamocowane są na elastycznej, samoprzylepnej silikonowej taśmie. W naszej perukarni służymy radą odnośnie doboru odpowiedniego modelu – umów się na konsultację.

Treski do włosów pozwalają nam na szybkie wyczarowanie pięknej, zdrowo wyglądającej fryzury. Pamiętajmy o wyborze odpowiedniego dla siebie modelu, w czym pomoże nam profesjonalna obsługa perukarni.