Treski, dopinki – poznaj sposoby na szybką zmianę fryzury

Treski dopinki Treski, dopinki… Dzięki tego rodzaju produktom możemy w prosty i szybki sposób przedłużyć i zagęścić swoje naturalne włosy. Na rynku znajdziemy pasma różnej szerokości czy długości, w szerokiej gamie kolorystycznej. Pozwala to na dobranie włosów idealnie dopasowanych do naszych potrzeb.

Wybierając treski czy dopinki, musimy pamiętać, że gwarancją komfortu i odpowiedniego wyglądu będzie tylko wysoka jakość takich produktów. Zobacz, czym kierować się przy wyborze – i sprawdź ofertę naszego sklepu Peruki Dorothy.

Czy wiesz, jak przedłużać włosy?

Nadmierne wypadanie włosów jest problemem dotykającym szerokie grono osób – zarówno tych cierpiących na różnego rodzaju choroby, jak też żyjących w permanentnym stresie czy prowadzących niezdrowy tryb życia. Nic więc dziwnego, że dużym powodzeniem cieszą się peruki, treski, dopinki oraz inne rodzaje uzupełnień, dzięki którym w prosty sposób możemy odzyskać atrakcyjną fryzurę i pewność siebie.

Istnieje wiele metod przedłużania i zagęszczania włosów. Niektóre z nich możemy zastosować jedynie w profesjonalnym salonie fryzjerskim – tak dzieje się np. w przypadku metody keratynowej czy ultradźwiękowej.

Z powodzeniem jednak możemy też przedłużyć włosy samodzielnie, w domowym zaciszu – nie wymaga to żadnych specjalistycznych umiejętności. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie pasma sztucznych włosów, które doczepiamy do własnych za pomocą specjalnych klipsów (metoda clip in). Możemy też wybrać włosy na elastycznej silikonowej taśmie (metoda kanapkowa).

Treski, dopinki – jakie wybrać?

Treski, dopinki – jeśli zamierzamy ich użyć, pamiętajmy o tym, jak ważna jest wysoka jakość tych produktów. Jedynie dobre jakościowo treski czy dopinki będą wystarczająco trwałe, a do tego komfortowe w noszeniu i łatwe do układania. 

Najlepszą jakością i wytrzymałością wyróżniają się dopinki i treski naturalne. Warto zwrócić uwagę na to, z jakich naturalnych włosów zostały wykonane – za najlepsze uważane są włosy europejskie. Szeroki wybór produktów z takich włosów znajduje się w ofercie naszej firmy Peruki Dorothy.

Treski, dopinki, peruki… Tego rodzaju produkty to nieoceniona pomoc dla wszystkich osób, które w krótkim czasie chcą w znaczący sposób poprawić wygląd swojej fryzury. Przydadzą się też przy specjalnych okazjach, kiedy chcemy wyglądać naprawę zjawiskowo lub poeksperymentować ze swoim wizerunkiem.