Treski i dopinki, czyli jak samodzielnie przedłużyć włosy

TreskiTreski i dopinki pozwalają na szybkie, proste i skuteczne przedłużenie i zagęszczenie włosów. Dzięki nim możemy w mgnieniu oka wyczarować piękną fryzurę na imprezę. Możemy również używać ich na co dzień, aby ukryć pewne niedoskonałości naszej fryzury.

Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Część takich zabiegów przeprowadza się w salonach fryzjerskich. Niektóre z nich możemy jednak z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie w domu.

Poznaj metody samodzielnego przedłużania włosów – i sprawdź, jakie treski czy dopinki warto do tego wykorzystać.

Najpopularniejsze metody

Ile kosztuje doczepianie włosów? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Warto pamiętać, że cena uzależniona jest także od wybranej metody przedłużania – sporo oszczędzimy, jeśli zdecydujemy się na samodzielne przedłużanie zamiast wizyty w salonie.

Dużym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się doczepiane włosy na spinki. Są to tak zwane dopinki clip in, czyli po prostu różnej szerokości i długości pasma włosów, które przytwierdzamy do naszych własnych za pomocą wspomnianych spinek. Jest to zabieg prosty do wykonania – osobie, która ma już nieco wprawy, zajmie to jedynie kilkanaście minut.

Innym popularnym rozwiązaniem jest tzw. metoda kanapkowa. W tym przypadku pasma włosów umocowane są na specjalnej elastycznej, samoprzylepnej, silikonowej taśmie. Przekładamy je na przemian z pasmami własnych włosów (co przypomina nieco robienie kanapki – stąd nazwa).

Treski i dopinki: jak wybrać najlepsze?

Treski i dopinki dostępne są w wielu różnych modelach – możemy wybierać spośród wielu kolorów, długości, struktur włosów. Ważne jest, aby sztuczne włosy były odpowiednio dopasowane do naszych własnych; jedynie wtedy efekt będzie zadowalający.

Na rynku znajdziemy treski i dopinki wykonane z naturalnych lub syntetycznych włosów. Eksperci zgodnie przyznają, że produkty z włosów naturalnych są o wiele bardziej trwałe, a także komfortowe w noszeniu i pielęgnacji. Dlatego w ofercie naszej firmy Peruki Dorothy posiadamy wyłącznie produkty wykonane z naturalnych włosów europejsko-słowiańskich (sprawdź naszą propozycję).

Treski i dopinki to prosty sposób na atrakcyjną fryzurę bądź zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Sięgając po wysokiej jakości produkty wykonane z włosów naturalnych, możemy mieć pewność, że ich noszenie będzie w pełni komfortowe – a efekt zadowoli najbardziej wymagające osoby.