Treski naturalne – jak samodzielnie przedłużać włosy?

Treski naturalneTreski naturalne bądź różnego rodzaju dopinki to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy samodzielnie przedłużyć i zagęścić włosy. W ten sposób szybko poprawimy wygląd naszej fryzury oraz ukryjemy ewentualne ubytki.

Podczas samodzielnego przedłużania włosów najczęściej decydujemy się na metodę clip in lub metodę kanapkową. Nie są one trudne – kiedy już będziemy mieć pewne doświadczenie, założenie doczepek zajmie nam zaledwie kilkanaście minut.

Warto pamiętać, że naturalne włosy doczepiane sprawdzą się znaczenie lepiej od syntetycznych – ze względu m.in. na lepszą trwałość. Poznaj zalety tego rozwiązania i zobacz treski i dopinki dostępne w naszej ofercie.

Poznaj dostępne metody

Jeśli chodzi o samodzielne przedłużanie włosów, jedną z najpopularniejszych metod jest metoda clip in. Nazwa ta wzięła się od specjalnych klipsów, jakie w niej wykorzystujemy. To właśnie za ich pomocą przytwierdzamy różnej szerokości i długości pasma sztucznych włosów do naszych własnych. Chociaż za pierwszym razem czynność ta może nam się wydać skomplikowana, to szybko nabierzemy wprawy.

Druga popularna metoda nazywana jest kanapkową. Skąd taka nazwa? Otóż w tej sytuacji pasma własnych i sztucznych włosów przekładamy ze sobą na zmianę, niczym składniki kanapki. Możemy sięgnąć po włosy na elastycznej, samoprzylepnej, przezroczystej taśmie silikonowej, która po założeniu pozostanie niewidoczna.

Oczywiście jeśli nie chcemy, nie musimy radzić sobie samodzielnie z przedłużaniem włosów; tego typu zabiegi wykonuje się także w wielu salonach fryzjerskich.

Treski naturalne – postaw na jakość

Treski naturalne czy syntetyczne? Jeśli zastanawiasz się, które rozwiązanie wybrać, zadaj sobie podstawowe pytanie: jak często masz zamiar używać sztucznych włosów? Jeżeli ma być to rozwiązanie na co dzień, zdecydowanie lepiej sprawdzą się wytrzymałe i komfortowe w noszeniu produkty wykonane z włosów naturalnych.

Treski do włosów naturalne to gwarancja nie tylko wygody i trwałości, ale też łatwej pielęgnacji oraz świetnego wyglądu. Pamiętajmy jednak, że kupując treski lub dopinki, musimy dokładnie dopasować je do swojego typu urody i owalu twarzy. Nie bez znaczenia jest też barwa i struktura naszych naturalnych włosów. Dlatego w Peruki Dorothy oferujemy kompleksowe wsparcie podczas wybierania i dopasowywania konkretnego modelu – umów się na konsultację!

Treski naturalne sprawdzą się w przypadku osób, które cenią sobie wysoką jakość oraz trwałość. Wybierając treski czy dopinki, nie zapomnijmy o dopasowaniu ich do swojej urody oraz barwy własnych włosów.