Włosy clip in, czyli prosty i szybki sposób na zmianę fryzury

Włosy clip inWłosy clip in pozwalają w szybki i prosty sposób przedłużyć i zagęścić nasze własne włosy. Z rozwiązania tego korzysta wiele osób, ponieważ zabieg ten nie wymaga żadnych profesjonalnych umiejętności, a przeprowadzić go możemy samodzielnie, we własnym domu.

Podstawą udanego przedłużania włosów są wysokiej jakości dopinki. Dzięki nim fryzura nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest trwała i wygodna.

Zobacz, jakie cechy powinny posiadać włosy clip in – i sprawdź modele dostępne w ofercie naszej firmy.

Włosy clip in – jak to działa?

Włosy clip in to pasma sztucznych włosów, które przytwierdzamy do naszych własnych za pomocą specjalnych klipsów. W ten sposób możemy wykonać zabieg przedłużenia i zagęszczenia włosów – zyskujemy bardziej atrakcyjną fryzurę.

Na zabieg taki decydują się często osoby cierpiące na nadmierne wypadanie włosów, czy też takie, których włosy są słabe i cienkie. Dzięki dopinkom możliwe jest zamaskowanie tych niedoskonałości i przywrócenie włosom zdrowego wyglądu.

Po włosy clip in sięgnąć mogą jednak również w pełni zdrowe osoby, które pragną po prostu w bezpieczny sposób poeksperymentować ze swoim wyglądem. Pozwalają one bowiem w szybko i łatwo wyczarować pasemka, długiego kucyka, zalotne loki lub jeszcze inną wymarzoną fryzurę. Sprawdzą się zatem w przypadku ważnych uroczystości czy imprez, kiedy chcemy wyglądać wyjątkowo dobrze.

Jak wybrać włosy clip in?

Jeśli zdecydujemy się na przedłużenie włosów metodą clip in, pozostaje nam jeszcze wybór odpowiednich dopinek. Miejsc, w których możemy je zakupić czy założyć, jest wiele – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę np. “przedłużanie włosów Białystok“. To jednak dopiero pierwszy krok, musimy bowiem zadbać o wysoką jakość produktu.

Najlepiej sprawdzają się włosy clip in naturalne, zwłaszcza te wykonane z włosów europejsko-słowiańskich. Wyróżniają się one najwyższą trwałością; zapewniają też komfort oraz świetny efekt wizualny. Podczas wybierania dopinek warto skorzystać z porady ekspertów – muszą być one idealnie dopasowane do koloru czy struktury naszych własnych włosów. Dlatego w Peruki Dorothy zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie (umów się na konsultację).

Włosy clip in pozwolą nam na stworzenie wymarzonej fryzury w zaledwie kilkanaście minut. Jeśli chcemy cieszyć się komfortem i świetną prezencją, postawmy na produkty z włosów naturalnych.