Włosy europejskie, czyli gwarancja jakości i trwałości

Włosy europejskieWłosy europejskie często wykorzystywane są do produkcji różnego rodzaju uzupełnień. Nic dziwnego, ponieważ uważane są one za najlepsze jakościowo i gwarantujące trwałość peruki. Pod tym względem przewyższają znaczenie np. włosy azjatyckie. 

Warto pamiętać, że peruka wykonana z włosów naturalnych zapewnia nam komfort, atrakcyjny wygląd oraz wytrzymałość na zniszczenia. Jednak włosy na peruki naturalne także różnią się między sobą – nie jest bez znaczenia ich pochodzenie.

Zobacz, jak wybrać dobre jakościowo sztuczne włosy – i sprawdź ofertę naszej firmy Peruki Dorothy.

Włosy syntetyczne czy naturalne?

Na początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego to włosy naturalne sprawdzają się najlepiej, jeśli chodzi o peruki, dopinki, tupety bądź treski. Okazuje się, że decydującym kryterium jest tutaj trwałość – potrafią one służyć nam nawet przez kilka lat. Co więcej, są bardzo odporne na różnego rodzaju zniszczenia.

Kolejną zaletą uzupełnień z włosów naturalnych jest to, że są łatwe w pielęgnacji i świetnie wyglądają. Nie puszą się i nie plączą podczas noszenia, a do tego stwarzają wrażenie zdrowej, naturalnej, lśniącej i gęstej fryzury. Możemy także stylizować je na różne sposoby – poprzez podcinanie, farbowanie lub kręcenie.

Jeśli chodzi o włosy syntetyczne, to sprawdzają się one zwłaszcza wtedy, jeśli po uzupełnienie sięgamy raczej sporadycznie. Możemy też zdecydować się na takie produkty, kiedy szukamy jednorazowych dopinek lub peruki na imprezę.

Włosy europejskie – dlaczego warto je wybrać?

Warto pamiętać, że także włosy naturalne różnią się między sobą – niektóre z nich posiadają szczególne właściwości i sprawdzą się lepiej od pozostałych.

Włosy europejskie i słowiańskie uważane są za najlepiej nadające się do produkcji różnego rodzaju uzupełnień; przewyższają pod tym względem np. włosy pochodzące z Azji. Ich główną zaletą jest wysoka trwałość, ale także świetny efekt wizualny.

W naszej firmie Peruki Dorothy oferujemy klientom peruki, treski i dopinki z najwyższej jakości włosów europejsko-słowiańskich. Pochodzą one od młodych i zdrowych kobiet oraz dziewcząt, które wcześniej nie farbowały włosów ani nie poddawały ich żadnym inwazyjnym zabiegom (sprawdź naszą ofertę).

Włosy europejskie wyróżniają się wysoką jakością i doskonałą trwałością. Wybierając perukę z nich wykonaną, możesz cieszyć się wieloma latami użytkowania oraz komfortem na co dzień.