Włosy na taśmie – na czym polega metoda kanapkowa?

Włosy na taśmieWłosy na taśmie pozwalają nam szybko i w prosty sposób przedłużyć lub zagęścić włosy. Tego rodzaju dopinki wykorzystywane są w tzw. metodzie kanapkowej

Wybierając sztuczne włosy, musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Przede wszystkim, warto postawić na jakość produktu, która zagwarantuje nam komfort noszenia oraz trwałość. Muszą być one również dopasowane do naturalnego koloru czy gęstości naszych własnych włosów.

Dowiedz się więcej na temat tego sposobu przedłużania i zagęszczania włosów!

Włosy na taśmie – jak to działa?

Włosy na taśmie umożliwiają szybkie i nieinwazyjne zamaskowanie niedoskonałości naszej fryzury. Dzięki nim w krótkim czasie zagęścimy i przedłużymy włosy, nadając im zdrowy, piękny wygląd.

To doskonałe rozwiązanie kiedy wybieramy się na imprezę lub ważną uroczystość; ale również na co dzień, jeśli borykamy się np. z nadmiernym wypadaniem włosów. Co więcej, zabieg taki nie wymaga wizyty w salonie fryzjerskim – możemy przeprowadzić go samodzielnie w domowym zaciszu. Dzięki temu będzie także tańszy od innych metod, w których musimy skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Włosy przytwierdzone są do specjalnej przezroczystej taśmy silikonowej, która jest również elastyczna i samoprzylepna. Nazwa metoda kanapkowa wzięła się stąd, że pasma własnych włosów i pasma włosów sztucznych przekładamy na zmianę, jak przy komponowaniu kanapki z różnych składników.

Jakie sztuczne włosy wybrać?

Włosy na taśmie silikonowej dostępne są w wielu różnych długościach i barwach. Zanim jednak wybierzmy model pasujący idealnie do naszej urody, musimy podjąć kluczową decyzję: wybieramy produkt z włosów naturalnych czy sztucznych?

Jeżeli chcemy często korzystać z dopinek, warto zainwestować we włosy naturalne. Produkty z nich wykonane są bardzo trwałe, komfortowe w użytkowaniu – a do tego po prostu lepiej się prezentują. Co więcej, możemy je dowolnie stylizować: farbować, skracać, prostować.

Włosy na taśmie, a także peruki całościowe i częściowe czy tupety, znajdują się w ofercie naszej firmy Peruki Dorothy. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości włosów naturalnych europejsko-słowiańskich, pochodzących od młodych kobiet i dziewcząt (sprawdź naszą ofertę). Zapewniamy też pełne wsparcie podczas wyboru optymalnego modelu.

Włosy na taśmie to prosty i szybki sposób na samodzielne przedłużenie i zagęszczenie włosów. Dzięki nim zyskamy wymarzoną fryzurę oraz pewność siebie.