Włosy na taśmie silikonowej, czyli proste przedłużanie

Włosy na taśmie silikonowejWłosy na taśmie silikonowej to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas i wygodę. Istnieją różne metody przedłużania włosów, a korzystanie ze sztucznych pasemek umieszczonych na specjalnych taśmach jest jedną z najłatwiejszych oraz najmniej inwazyjnych.

Każdy z nas bez problemu może samodzielnie przedłużyć sobie włosy w ten sposób, a co więcej – po ich założeniu nadal będziemy mogli modelować włosy i robić swoje ulubione fryzury. Kolejną zaletą tego rozwiązania jest komfort: włosy na taśmie są właściwie niewyczuwalne i świetnie dopasowują się do kształtu głowy.

Zobacz, dlaczego jeszcze warto wybrać to rozwiązanie.

Włosy na taśmie silikonowej – jak to działa?

Włosy na taśmie silikonowej to po prostu różnego rodzaju pasemka, przytwierdzone do elastycznej, samoprzylepnej i transparentnej taśmy, wykonanej ze specjalnego rodzaju silikonu. Taką metodę przedłużania nazywa się także tape in lub metodą kanapkową: ponieważ pasma własnych włosów przekłada się na przemian z pasmami włosów sztucznych.

Dużą zaletą jest prostota tego pomysłu – właściwie każdy powinien poradzić sobie samodzielnie z założeniem takich włosów, nie zajmie nam to również wiele czasu. Włosy na taśmie są trwałe i możemy używać ich wielokrotnie, a co więcej, dobrze dopasowują się do kształtu głowy.

Jak wybrać włosy na taśmie?

Wybierając włosy na taśmie silikonowej, musimy zwrócić uwagę na ich jakość – jedynie te dobrej jakości dadzą zadowalający efekt. Najlepiej sprawdzą się doczepiane włosy naturalne; eksperci zgodnie twierdzą, że są one bardziej wytrzymałe niż pasma włosów syntetycznych.

W naszej firmie Peruki Dorothy posiadamy szeroki wybór peruk oraz włosów doczepianych z naturalnych włosów europejsko-słowiańskich, pochodzących od zdrowych, młodych kobiet oraz dziewcząt (sprawdź ofertę). Dzięki temu klienci mogę mieć pewność, że włosy będą wyjątkowo trwałe, a także komfortowe i proste w pielęgnacji. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że włosy naturalne nie puszą się i nie plączą, a dodatkowo mogą być poddawane różnym zabiegom fryzjerskim.

Włosy na taśmie silikonowej to prosty pomysł na szybką zmianę fryzury lub zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Pamiętajmy, by wybrać produkt dobrej jakości – wyróżniający się zarówno trwałością, jak też atrakcyjnym wyglądem.